Ben je een lieve man die wel een beetje geduld met vrouwen heeft dan maak je een goede kans. Je moet er verzorgd uit zien een lekker kontje is mooi mee genomen. Ik hou van knuffelen dus zou fijn zijn als je ook van die dingen kan genieten. Als je al in een relatie zit hoef je niet te reageren want daar zit ik niet op te wachten
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet alles en zegt nooit nee. Levenslust is dus belangrijk :)
Een rustige man die het leuk vind om dingen te ondernemen en die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Kinderen zijn uiteraard geen bezwaar. Ben je het alleen zijn ook een beetje moe en mis je ook die arm om je heen?
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten; dat is niet persoonlijk bedoeld maar heeft te maken met het feit dat ik al heel veel mensen ken.. Ik heb een hekel aan mensen met een kort lontje of die niet voor reden vatbaar zijn.