Ge bent niet al te pietluttig in en om het huis er mag dan best wel eens wat rommeltjes liggen. ge vind het van de zotte om alle dagen te kuisen en houd van spontaan in het leven staan!
Je bent een sterke man die gezond in het leven staat. Daarnaast ben je een beetje zoals Jim Carrey in de film Yes Man, je doet alles en zegt nooit nee. Levenslust is dus belangrijk :)
Spontane man die houd van een zekere rust maar ook erg onrustig en enthousiast kan zijn. Wel gekleed is en ook met alle gemak een spijkerbroek aan trekt naar een groot gala feest. Jezelf kunnen zijn in alle situaties. En bovendien het gezellig vind eens wat nieuws te ondernemen. Daarbuiten heb ik weinig
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
Happyfleur, 60 jaar · Aalst
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er
ChrissySingle, 64 jaar · Zevenaar
vriendelijk en lief en netjes verzorgd
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.
Sweetsoso, 61 jaar · Bevere
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder