Jij bent een man die al wat van het leven heeft gezien (met andere woorden, liefst ouder dan 40), gezellig, open, en in staat om een goed gesprek te voeren.
Annefleur72, 45 jaar · Oosterhout
Dus bij deze beter ik mijn leven en wil k er nu echt voor gaan. Ik al wel gemerkt dat er echt hele leuke mannen zijn dus ik hoop dat we snel met elkaar in contact kunnen komen.
LyylahXx, 46 jaar · Ouwerkerk
Het allereerste ding dat ik wil dat je bent, is single zijn. Ik heb nog nooit een serieuze relatie gehad, maar daar hoop ik wel op. Natuurlijk zouden we als vrienden moeten beginnen voordat we iets meer gaan doen.
Saturn51, 66 jaar · Harskamp
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.
Rijpe dames in de chatbox
LoveGermaine, 53 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
LoveGermaine is op zoek naar:
Misschien heb jij al veel seks ervaring en dan heb ik het eigen alles behalve de standaard dingen, en heb je spannende plannen die je met mij wilt delen dan ben ik opzoek naar jou.
Jij bent net als ik ook op zoek naar het geluk. Nu hangt alles af van de klik en de chemie. Dat wil ik wel met jou onderzoeken als je mijn profiel leuk genoeg vind om te reageren. Kan hier nog 100 dingen neerschrijven over jou, maar mijns inziens heeft dat geen zin. Het heeft zin om elkaar face to face te zien en
Elkaars beste vriend worden is helemaal mijn ding en verliefd worden is een mooi gevoel! Ik hoop dat jij net zo denkt, dat zou geweldig zijn en zou ons beide wel erg gelukkig maken.
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Ik hou van mannen die lief en eerlijk zijn, iemand die leuk is om bij te zijn en ik zal genieten van je gezelschap. We kunnen altijd een keer gaan uit eten en elkaars gedachten delen.