Jij bent iemand die het wel ziet zitten om een leuke avond te hebben. En wat daarop volgt zie jij vanzelf wel. Jij hebt zelf ook de insteek om echt voor een relatie te gaan. Types waar ik op val heb ik niet maar ik kan het wel waarderen als een man netjes gekleed is.
Bregjeanna, 47 jaar · Raalte
laat ik nog even open staan
SexyMarisa, 47 jaar · Toornwerd
Als ik seks in mijn hoofd heb dan ben ik niet te stoppen! Ik wil het hele pakket en daar zou ik hier graag een man voor willen vinden. Gewoon lekker doen en laten gebeuren, DAT is het gevoel wat ik nu zou willen hebben!
Just4u7006, 47 jaar · Appeltern
Ben je op zoek naar een lief, tevreden mens? Zoek dan niet verder en laten wij van start gaan met een mooi vriendschap. Geef jij het leven ook een kans?
Rijpe dames in de chatbox
Janette1971, 46 jaar · Schulen
♥ Limburg-be
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Janette1971 is op zoek naar:
Ik zal wachten op de dingen die je mij voorstelt om stout te zijn. Laten we vandaag iets geweldigs doen voor ons beide. Heb je zin in leuke tijd met mij? Ik ben hier om bij je te zijn. Ik zal ervoor zorgen dat je je tevreden voelt met mij.
Jij bent op zoek naar een gewone vrouw, geen seksbom. Toch niet qua uiterlijk. Eens we in de slaapkamer zullen zijn ben je vast nog onder de indruk van mijn capaciteiten!
Dus ik hoop hier fijne mannen met een flinke dosis begrip te leren kennen, die mogen ook knap en aantrekkelijk zijn, ze mogen ook zin hebben voor humor, en best goed op eigen benen kunnen staan. Ik hou van iemand met karakter, maar die ook gevoelig kan zijn, een open geest heeft, en met zichzelf best goed overweg
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is. Je bent daarom ook goed met kinderen, je kunt met ze spelen en tijd met ze doorbrengen. En als de kinderen dan op bed liggen dan is het onze tijd.
Aquaviva, 65 jaar · Waarmaarde
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen
Je bent gezellig en verleend graag hulp. Als je weet wat ik bedoel.