Het word zomer dus dan vind ik een dagje op het strand wel echt genieten. Ik weet niet wat een man daarvan vind maar in een tentje wat drinken met zijn twee maakt het toch een stuk comfortabeler?
Een man die alles kan doen om me gelukkig te maken. Een man die me geen pijn zal doen, want voor hem ben ik zijn engel. Een man die het geluk in mijn donkere leven terug zal brengen.
Mirteisnext, 59 jaar · Erica
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik vind het uiterlijk niet belangrijk, wat van binnen zit is voor mij het belangrijkste, je bent uiteraard wel netjes verzorgd. Je houdt van de kleine dingen in het leven, en mag graag een dagje weg gaan samen.
Ik ben op zoek naar een man die vrijgezel is, jouw leeftijd doet er niet echt toe en ik heb geen bepaald type man waar ik voor val. Ik wil iemand die een beetje avontuurlijk is en net als ik graag uit wil gaan, en natuurlijk moet je aardig tegen me zijn haha.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SnelleVlinder, 56 jaar · Hasselt
Een dominante man die weet wat hij wil en intelligent en gevoelig is.
EleanorSmiiles, 59 jaar · Loker
Een man die lief en romantisch is. Wie graag tijd met me doorbrengt en alles kan doen om me gelukkig te maken. Niet saai is en
Lovely2, 55 jaar · Krimpen aan den IJssel
mij aanvoelen, eerlijk, guitig, vrolijk en een heerlijke uitstraling waar ik mij in kan geven,en een hele fijne tijd mee
Melissa55 , 55 jaar · 's-Gravenzande
Mijn voorkeur is een man met een behaarde heerlijke grote lul. Ik wil best wel een stukje rijden als de man het waard is. Ik zoek
Anita Bas, 57 jaar · Breda
Volgt
- Carter- , 56 jaar · Vrouwenpolder
Wie is gemiddeld en atletisch ? Een man die aardige en mooie blauwe of bruine ogen, bruin of blond haar en blank is. Geweldig,