Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben jij mijn dekseltje?
MyrtleG, 60 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Een man die bereid is om ??wilde sex met me te hebben, misschien in een auto of op een openbare plaats. Iemand die een avontuur wil en nieuwe dingen met mij wil ontdekken.
Hou jij ook lekker van seks, ben je net zo stout als ik en nieuwsgierig naar wat voor lekkere standje mijn favoriet is? Dan wacht ik op jou!
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil afspreken en zonder verwachtingen en verplichtingen lekker zich kan laten gaan. Een stevig type dat mij hard laat werken maakt mij heel geil.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yootjecootje, 61 jaar · Zwijndrecht
Ongeveer dezelfde leeftijd en die leuke grappen kan maken hou ik wel van.
Veilingmeesteres, 62 jaar · Hillegom
Je toont interesse in een vrouw en verwacht dat ook andersom, je bent single en je wilt daar graag verandering in brengen.
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
TAngela1954, 63 jaar · Franeker
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de
Jenifer, 63 jaar · Amersfoort
hallo ik zoek via deze weg een lieve vrolyke spontane goeduitziende man tussen de 45 en 55jaar dus ik zou zeggen reageer alleen
Aureool, 62 jaar · Gent
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf