Een maatje, een soulmate, een goede gesprekspartner. Dat is iets wat ik in gedachte heb bij het zoeken naar een man. iemand om romantische dingen mee te delen, lief en leed, een etentje, een wandeling. Lekker gezellig en spontaan
Hou jij ook lekker van seks, ben je net zo stout als ik en nieuwsgierig naar wat voor lekkere standje mijn favoriet is? Dan wacht ik op jou!
ThereseM, 61 jaar · Nijlande
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je wilt de rest van je leven doorbrengen met een vrouw, je vind het niet erg dat ik wat ouder ben. En ik hoop dat we er samen een geweldige tijd van kunnen maken, gelukkig worden samen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZonnetjeThuis, 64 jaar · Heiloo
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen.
Hottlady, 64 jaar · Beerze
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig
Wolffie55, 62 jaar · s-Hertogenbosch
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
ThePetra55, 62 jaar · Vianen
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij.
BescheidenDame, 60 jaar · Zevenaar
Weten hoe je met een bescheiden vrouw om wil gaan, niet te snel willen gaan met dingen