Je moet begrijpen dat ik hier nog steeds niet goed in ben omdat ik net ben begonnen. En je leert me dingen die ik niet wist. Of we kunnen gewoon ouderwets blijven. Oké, vertel het me nu.
Een zeer seksuele man die veel seksuele ideeën heeft die hij met mij kan delen. Sommige mannen die ook wild en grappig zijn om ervoor te zorgen dat er geen saaie of saaie momenten tussen ons zijn.
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben jij mijn dekseltje?
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil afspreken en zonder verwachtingen en verplichtingen lekker zich kan laten gaan. Een stevig type dat mij hard laat werken maakt mij heel geil.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Josje-cd, 61 jaar · Nieuwpoort
hou je van romantisch erotische dingen doen met een travestiet?
Mona1956, 61 jaar · Sint-Niklaas
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig,
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
Verleidster, 63 jaar · Naarden
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen,
Golfvakanties, 63 jaar · Zevenaar
Getrouwde mannen hoeven niet te mailen...en een foto zou ook erg leuk zijn!
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.