Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar de grenzen van genot nog wat opgerekt kunnen worden.
Lekker samen in de jacuzzi en doen waar we zin in hebben. Of heb jij nog een betere plek voor ons tweetjes, ik sta overal wel open voor .Zou jij daar met mij voor willen gaan?
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.
Wat ik zoek? Nou ik hoop dat jij niet lastig te omschrijven bent! Liefst zou ik willen zeggen: In een woord Fantastisch! Maar die knappe prins kan soms een slechte innerlijk hebben en zo past er ook niet op elk potje een dekseltje... Nu we alles gezegdes hebben gehad, een leuke date met een leuke man is al mooi
Je vind het leuk om ook eens een beetje meer aan je zelf te denken? Ik zou het leuk vinden als je een baard zou hebben maar dit hoeft natuurlijk niet :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ann Fiola, 49 jaar · Kalken
Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke
Pinata, 46 jaar · Alteveer
houden van hele grote borsten,genieten van aparte standjes
Droeftoeter, 47 jaar · Bilzen
Ik vind het belangrijk in een relatie dat je veel overeenkomsten hebt, maar dat je ook op veel vlakken verschilt. Zo kun je
Marijkuh, 49 jaar · Groningen
sex erg lekker vinden , Discreet willen en kunnen zijn
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...
Mercyy , 48 jaar · Herzele
Ik zoek een man die met mij naar de horizon kijkt en gewoon geniet van de koele wind en de hitte die je lichaam raakt. Ik zoek een