Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar met relaties, dus ik hoop dat dat ook is waar je naar op zoek bent. We zullen gewoon moeten zien hoe ver we kunnen gaan.
Ik zoek een man die het hart op de juiste plaats heeft, die van de natuur houdt en van de mooie dingen in het leven. Uiterlijk heb ik geen voorkeur qua huidskleur, ik vind het wel belangrijk dat een man netjes voor de dag komt.
Als jij ook denkt dat wij wel iets kunnen betekenen voor elkaar en dan het liefst vandaag nog, dan hoef je mij alleen maar een berichtje te sturen. Ik zal jou ook zeker speciaal laten voelen als ik bij jou ben. Ik zeg dit niet vaak, maar ik doe bijna alles...voor jou.