Wat ik zoek? Nou ik hoop dat jij niet lastig te omschrijven bent! Liefst zou ik willen zeggen: In een woord Fantastisch! Maar die knappe prins kan soms een slechte innerlijk hebben en zo past er ook niet op elk potje een dekseltje... Nu we alles gezegdes hebben gehad, een leuke date met een leuke man is al mooi genoeg!
Je bent een aardige en lieve man die bereid is om me ergens met me naartoe te gaan. Ben je klaar voor de nieuwe stap in je leven en samen met mij overal naartoe te gaan.
Jij hebt waarschijnlijk ook wel het een en ander mee gemaakt en zult nog veel meer mee maken. Wij beginnen net met leven en er valt nog zoveel te zien en te doen. Ik weet wel dat ik dat liever samen doe dan alleen, maar goed dat is niet alleen aan mij die keuze.
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei. Laten we een vriendschap opbouwen of zelfs nog meer?