Ik ben op zoek naar een charmante man om van te houden. Ik denk dat het belangrijk is om er goed uit te zien. De vrouw staat op 1 voor jou. Ik wil graag die fijne dingen samen doen.
Die camera die zetten wij op een driepootje neer zodat wij de handen vrij hebben. Ik ben al druk bezig met een lekker geil script en dat gaan wij dan naspelen. Maar niet gespeeld, gewoon echt doend. Er mag van mij ook wel een cameraman bij, en wie weet krijgt die het dan ook zo heet dat hij zelfs mee gaat doen.
Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje in de kroeg puur genieten vind.
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf. Ik ben lief, dus laat wat van je horen :)
Wat ik zoek? Nou ik hoop dat jij niet lastig te omschrijven bent! Liefst zou ik willen zeggen: In een woord Fantastisch! Maar die knappe prins kan soms een slechte innerlijk hebben en zo past er ook niet op elk potje een dekseltje... Nu we alles gezegdes hebben gehad, een leuke date met een leuke man is al mooi
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nekita2013, 47 jaar · Haarlemmerliede
als je maar geil bent
01Marymary, 47 jaar · Hoogenweg
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons
Lachbeelllroos, 47 jaar · Boortmeerbeek
Je zoekt er niet te veel achter gelijk. Je bent misschien zelf ook gescheiden en voor de rest maakt het me helemaal niks uit.
Lollyy, 47 jaar · Enschede
Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan
AlaineHOT, 47 jaar · Marke
Degene die graag heel opwindende seks heeft. Een persoon die een goede en gepassioneerde zoener kan zijn. Een man die lekker