Je bent iemand die van het leven geniet, en ook kijkt naar het innerlijk. Je bent iemand die zich niet snel ergert, en een avondje in de kroeg puur genieten vind.
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven. Ik zal ervoor zorgen dat we allebei zullen genieten, ik ben helemaal voor jou. Waar wacht je nu op?
Ik zoek een man voor seks en misschien liefde. Het zou me heel erg blij maken mocht dat gebeuren. Maar eigenlijk wil ik het zo snel mogelijk dus laten we maar geen tijd verspillen.
We doen wat we willen en we gaan ervoor. Dat is naar mijn mening het beste van het leven. Dus laten we het laten gebeuren en ontdekken of we dat voor elkaar kunnen zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ammmy2u, 48 jaar · Lexmond
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit
Its Brenda, 46 jaar · Moorsele
Een blanke, lekkere man, geen drama en serieus. Ik heb iemand nodig die er voor me is, ben jij die man?
JennieOne, 48 jaar · Leeuwarden
Een gezellige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen, geen aggressie want dat heb ik al vaak meegemaakt maar echt liefde,
Lianneli, 47 jaar · Helchteren
Die lieve man of vrouw moet wel kunnen praten met mij en ook graag van uitgaan houden en wat ik ook belangrijk vind is elkaar
Bedofflowers, 46 jaar · Hardenberg
Ik wil met je blijven en gewoon chillen. Ik kan niet genoeg benadrukken hoeveel ik niet hou van formele dates, ze zijn zo raar
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw