Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie in bed. Verschillende standjes en ook nieuwe dingen uitproberen. Ik wil dolgraag uren gelikt worden. Hopelijk laat je dus niet te lang op je wachten.
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt. Als er een afstand is maakt mij dat niet uit. Interesse in elkaar vind ik belangrijk en als je een zacht karakter hebt spreekt mij dat zeker aan.
Je zult niet verlegen bij me zijn. Dat vind ik niet prettig. vertel me wat je van me vindt en we zullen gewoon proberen daar iets mee te doen. Als jij gewoon ruimdenkend bent dan zullen we geen probleem hebben!
Goed verzorgd en hygienisch ! Absoluut een must voor mij. Verder niet echt veel voorkeuren, naast de spanning moet er zeker ruimte zijn voor humor en vriendschap. Ik heb geen ervaring met one night stand, behalve dat ze korter duren dan een relatie.... Ik heb geen zin in geheimzinnigheid.. wil lekker
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Leonidas63, 54 jaar · Godveerdegem
Ik hou niet van dominant Alfagedrag. Nee, ik zoek een lieverd met humor en prettige omgangsvormen met een verzorgd uiterlijk
Marvelous, 54 jaar · Rhenen
Jij weet hoe je een vrouw moet behandelen en respecteren. Je bent lief, zorgzaam en vrijgezel. Verder maakt het me niet zo
Daisyhh, 54 jaar · Baarle-Nassau
Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel
Gees44, 53 jaar · Coevorden
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.
Openbook, 53 jaar · Hechtel
Kan je een mooie rijpe vrouw in bed aan? Ik weet van mezelf dat het keer op keer een heerlijke verrassing gaat worden. Ben jij
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.