Je bent een echte man, je testosteron niveau rijst de pan soms uit en je hebt altijd wel zin in seks. niet de standaard missionaris positie maar lekker diverse standjes uitproberen en ook op verschillende plekken elkaar ontdekken. Wat de rest ervan denkt boeit ons niet, wanneer wij samen zijn gaat de telefoon uit en hebben we alleen oog voor elkaar.
Je zult niet verlegen bij me zijn. Dat vind ik niet prettig. vertel me wat je van me vindt en we zullen gewoon proberen daar iets mee te doen. Als jij gewoon ruimdenkend bent dan zullen we geen probleem hebben!
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt. Als er een afstand is maakt mij dat niet uit. Interesse in elkaar vind ik belangrijk en als je een zacht karakter hebt spreekt mij dat zeker aan.