Ik ben een actieve, eerlijke en romantische persoon. Ik ben grappig en vrolijk. Ik lach graag en lach. Ik ben een emotionele persoon, maar ik denk dat mijn humeur zoet is. Ik leer en werk hard voor het bereiken van al mijn doelen. Ik ben een hopeloze romantisch die leuk vindt om plezier te hebben. Ik denk niet dat alleen maar omdat je in romantiek gelooft, alles alles sappig en moppig moet zijn.
Je bent heel actief en doet iets geks als je al bij me bent, wees alsjeblieft heel creatief en verras me zo veel mogelijk, laat me niet wachten, anders hou ik het niet meer!
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus in. Doen waar we zin in hebben is dan wel het voornaamste van alles.
Net als in het leven, ben ik op zoek om interessante mensen te ontmoeten en te zien wat er gebeurt. Wees gewoon een actieve, buitenmens, wees eerlijk, wees uniek, wees grappig, wees een klootzak en heb iets te zeggen. Hou niet van een stille man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ItsGloria, 59 jaar · Helden
Je bent heel open en makkelijk om mee te praten, je zult heel aardig voor me zijn en me iets goeds behandelen!
WilmpieSingle, 59 jaar · Dilsen-Stokkem
volgt
Mille16e, 57 jaar · Peer
Beauty catches the attention but Character catches the heart Waar is hij? De man zichzelf goed verzorgd, zelfrespect heeft,
Bulletj19610726, 56 jaar · Geraardsbergen
Lief aardig en een mogelijkheid tot oordelen en beoordelen. Behalve rustig ben je ook druk in sommige dingen. Je kan vol passie
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.
Liia-Xx, 58 jaar · IJlst
Een man die er werk van maakt met mij en er voor zorgt dat we beide niets tekort komen, dat is de man die ik graag wil leren kennen