Wees jezelf, dan ben je al gek genoeg. Hete nachten, vol passie en lust en ook respect voor elkaars wensen en verlangens. je staat open voor het proberen van nieuwe dingen, je weet nooit wat eruit kan komen! Je neemt je tijd voor het seksspel..houdt van een seksspeeltje zo af en toe en staat ook open voor iets extremere dingen (niet te want daar hou ik ook niet van);.
Ik van op mooie mannen die weten dat ze er mogen zijn. Een man die houd van de liefde. Een man die lief is en ook complimenten kan maken, en goeie stevige seks wilt!
Ik ben niet op zoek naar de mooiste man van Nederland, ik zoek iemand dat goed bij mij past en het uiterlijk speelt daarom geen rol. Ik zoek geen jaloerse type en geld is zeker niet waar ik naar op zoek ben!
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende kritiek op kunt geven. Of we daarmee verder gaan of niet zien we uiteindelijk vanzelf. Ik vind alles lekker dus tot nu toe heb ik niets gevonden wat ik niet wil doen.
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben, maar ik wil dat je echt moeite doet om me te laten klaarkomen. Je zou dat toch wel een keer of 5 à 6 moeten doen om me blij te maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.
Mooieoma, 62 jaar · Franeker
Mannen gezocht die ook zo van lekkere geile natte seks houden.
StouteGerritje, 63 jaar · Meppel
Hou jij ook lekker van seks, ben je net zo stout als ik en nieuwsgierig naar wat voor lekkere standje mijn favoriet is? Dan wacht
Estherhottest, 64 jaar · Houten
Iedereen heeft seks nodig en ik wil dat ook, dus zoek ik een man die er helemaal voor wil gaan en alle dingen met me doet die ik
Roos5310, 64 jaar · Maastricht
Een lieve betrouwbare man die het leven alleen zijn ook zat is. Ik zoek geen man met een relatie want ik wil je wel voor mezelf
GreatDonna57, 60 jaar · Millingen aan de Rijn
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is