Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende kritiek op kunt geven. Of we daarmee verder gaan of niet zien we uiteindelijk vanzelf. Ik vind alles lekker dus tot nu toe heb ik niets gevonden wat ik niet wil doen.
Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen zullen mijn maatje voor altijd worden. Iemand die ik aankan.
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper" als mij? Laten we dan kijken hoe het klikt tussen ons.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bloemendame, 60 jaar · Brugge
Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker
Joycie1954, 63 jaar · Eindhoven
Ik zoek geen vrouw, zelfs niet een die de zelfde hobby heeft als ik.
Mona1956, 61 jaar · Sint-Niklaas
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig,
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil
LovePotion, 64 jaar · Emmen
Anaal neuken, likken, standje 69 noem allemaal maar op. Dat wil ik allemaal samen met een kanjer beleven ja. Hopelijk zijn