Ik ben niet op zoek naar de mooiste man van Nederland, ik zoek iemand dat goed bij mij past en het uiterlijk speelt daarom geen rol. Ik zoek geen jaloerse type en geld is zeker niet waar ik naar op zoek ben!
Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek naar iemand om mee te praten, leuke dingen mee te delen, verhalen, ervaringen, liefde en verdriet.
Om een heel verhaal toch wel in te korten. Ik wil gewoon alles op je uitproberen en zou het fijn vinden als je daar ook opbouwende kritiek op kunt geven. Of we daarmee verder gaan of niet zien we uiteindelijk vanzelf. Ik vind alles lekker dus tot nu toe heb ik niets gevonden wat ik niet wil doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maakmegelukkig, 61 jaar · Breda
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber
Alaina , 62 jaar · Brugge
Volgt
Prestonpalace, 64 jaar · Oldenzaal
Bewust en positief denkende man die zelfstandig kan zijn maar ook samen.
Boompje1, 60 jaar · Meerdonk
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!