Een leuke man die schoon en lief is. Van seks houdt en eventueel gebonden is geen ramp. Je hebt net als ik een eigen leven en wil dat zo houden. Wederzijds respect is een must!
Kom maar een keer bij mij op bezoek dan zul je merken dat het een leuke ervaring zal worden. Ik stimuleer jouw eikel en dan moet je niet te snel klaarkomen, want ik wil er wel een paar uur van kunnen genieten.
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen? Je zegt het maar hoe ik je van dienst kan zijn: een éénmalig avontuurtje met je beleven of een passionele minnares voor je zijn.
Een man die ook het eenzame stuk wil achterlaten en het alleen zijn niet wil blijven doen nog jaren. Kan genieten van een grote wandeling en ook eens spontaan met een idee komt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CellesteP, 45 jaar · Almkerk
Je moet heel open voor me zijn, vriendelijk en attent zijn. Ik moet me eerst op mijn gemak voelen voordat we iets anders doen,
Bisletje2013, 47 jaar · Arnhem
Durf of wil jij het met me aan? éénmalige lekkere heftige en stoute (kinky) sex of misschien wel meerdere keren? Ik heb weinig
Nud3 Maggi3, 46 jaar · Haarlemmerliede
Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een
GewoonGewaagd, 45 jaar · Geel
Wat ik zoek is een sportieve man, die net als ik ook waarde hecht en gezin en familie. Dat je van huisdieren houdt is wel fijn
Feestbeest, 46 jaar · Tilburg
natuurlijk een gezellige vent met wie ik heerlijk kan feesten zoals bij de carnavals! maar alsjeblieft geen drank orgel!