Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen. Als je van honden houdt en van wandelen dan kan als er een klik is misschien wel een ontmoeting volgen, maar een stap tegelijk.
Ik ben niet echt kieskeurig als het om mannen gaat waarmee ik ga daten, dus misschien kun je het met me uitproberen, ik ben heel toegankelijk en je kunt me al je geheimen vertellen.
Misschien ben jij nog niet zo ervaren met seks? Dat vind ik helemaal geen probleem want ik zou er best wel van genieten als er hier eens een jongere man zou reageren op mijn berichtje. Ik wil jou niet vastpinnen in een relatie hoor! Ik wil jou de kans geven om dingen te ontdekken en te experimenteren. Zo heb
Ben je al een tijdje aan het zoeken en ben je niet geslaagd? Hoe leuk is het om samen met een ontbijt te beginnen en dat elke dag opnieuw? Denk je ook dat we iets voor elkaar kunnen doen als we samen zijn? Geniet van kleine dingen en verras je met kleine lieve attenties!