Als je een visitekaartje had en het je naam en drie films vermeldde, wat zouden die films dan zijn en waarom? Ik wil echt weten. En je vindt het niet erg als ik ouderwets ben.
Fennigje, 57 jaar · Leeuwarden
♥ Friesland ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Vind jij een beetje vet geen probleem en zou jij mijn love hendels wel eens vast willen houden om mij eens goed te laten kreunen laat dan snel iets van je horen. Hoe geiler hoe beter.
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk. Hygiene wel natuurlijk maar het gaat om het innerlijk. Als we samen maar veel plezier kunnen maken.
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Gezellig praatjesmaker, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen. Maar ik wil niet gewoon daten,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LadyLeen, 58 jaar · Dronten
Ik heb alleen iemand nodig die van me kan houden en voor me kan zorgen. Een eerlijke kerel die lief en begripvol is. Iemand die
JuffrouwJulia, 59 jaar · De Haan
Lieve man die ook op zoek is naar een vrouw
PetraNada, 58 jaar · Bergen op Zoom
Een leuke eerlijke liefde volle man die weet wat een vrouw nodig heeft
Jazz-Min, 57 jaar · Wilderen
Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn