Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en dat hij eerlijke bedoelingen heeft met mij. Ik ben een vrouw die houd van spanning en vooral een beetje stout op zijn tijd.
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Ben jij een man die een vrouw weet te boeien? Hou je van romantiek? Liefde geven? Samen fijne dingen doen en genieten van het leven? Dan zit je bij mij zeker goed!
Je vindt het niet erg dat we als vrienden beginnen en dat we elkaar op die manier leren kennen. Ik wil iemand die eerlijk tegen me kan zijn en die mijn vertrouwen kan verdienen en behouden. Dat is erg belangrijk dus als je dat niet kunt, kijk dan beter ergens anders.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dikkontje, 59 jaar · Papenhoven
Lekker houden van veel sex, ongeremd en hard
Leermijnu, 58 jaar · Emmen
Ik zoek gewoon een leuke vriend voor mooie vriendschapsrelatie. Een man die het fijn vindt om dicht bij mij te zijn en samen
Waarisdezomer, 58 jaar · Someren
Houden van vakantie vieren in een warm land, cultuur willen snuiven?
Viviaaan, 55 jaar · Geetbets
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten.
Willekestel, 58 jaar · Bellem
Een vrij voelende man die niet jaloers is gezien ik getrouwd ben. Iemand die in overleg met mij diverse seksuele handelingen