Ik ben niet op zoek naar iets in het bijzonder! Alleen een sexy man om een sexy tijd te hebben met haha zou niet zo moeilijk moeten zijn om hier te vinden, of zal het WEL moeilijk zijn ?? Hm hoop niet !!
Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou ik wel graag een relatie uitbouwen maar met een vriend erbij, zou ik ook al wel blij zijn.
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal, ondernemend en iemand die niet het kaas van de brood laat eten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HeerlijkMoppie, 58 jaar · Rotterdam
Een lieve man die ervoor wil gaan.
LorindaC, 56 jaar · Bemmel
Ik ben op zoek naar iemand met de oude opvattingen en iemand die goede manieren heeft een gezondheidsbewuste, vriendelijke
Carlijnxxxx60, 57 jaar · Zwanenburg
Jij hebt geen problemen met mijn leeftijd in het algemeen, en je wilt wel een seksmaatje vinden hier via deze site. Verder
Steffi1961, 55 jaar · Hengelo
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten.
Ladyjulesx, 59 jaar · 's-Gravenhage
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn.