Uiterlijk doet er niet zoveel toe, maar je moet wel verzorgd zijn en groter dan ik ben. Nou voldoe je aan mijn wensen en sta je open voor een nieuwe relatie dan hoor ik graag snel wat van je.
Voor jou is het ook het belangrijkste dat er een bepaalde klik is tussen ons. Wat daar uitkomt, daar maak jij jou zelf niet al te druk om. Dat kan een leuke vriendschap zijn, een maatje om leuke dingen mee te doen of wie weet een levenspartner.
Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou ik wel graag een relatie uitbouwen maar met een vriend erbij, zou ik ook al wel blij zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Elvita2000, 56 jaar · Turnhout
Ik zoek een bij voorkeur wat jongere kerel die het wel ziet zitten met een wat oudere vrouw. Jij weet hoe je mij moet verwennen
GeNineh, 55 jaar · Radewijk
Je kan me ??begrijpen en je wilt luisteren naar wat ik je te zeggen heb, je moet ook een goed hart hebben! Verder maakt het me
Steljevoo590929, 58 jaar · Eijsden
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden.
Jekanmewinnen, 58 jaar · Noordwijk
Bijzonder vind ik het als een man mooie verhalen kan vertellen en avontuurlijk is ingesteld waardoor hij alles uit het leven
Sharona, 57 jaar · Assen
Ik geloof niet in liefde op het eerste gezicht, maar er moet wel een klik zijn.
Rachel2009, 59 jaar · Eelde
Nou ik weet niet wat ik hier zou moeten schrijven, zolang je me aardig behandelt, en me accepteert voor wie ik ben. Dan zal ik