Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige pak draag. Ben nog steeds lekker, zeggen ze.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Frunneke, 61 jaar · Den Hout
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.
Eline1, 64 jaar · Breskens
Het zou leuk zijn als jij ook ongeveer zo zou worden beschreven, zo weten we gelijk dat we op dat vlak veel gemeen hebben.Omschrijven
Isa57, 60 jaar · Meeuwen
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij
Dushi1954, 63 jaar · Meeuwen
Leuke man, gek op erotiek, verras me met een leuke mail!