Ook deze rijpe vrouwen uit Friesland zijn nog op zoek naar sex
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
♥ Friesland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een wijntje en een goed gesprek ,of gewoon thuis op de bank met een leuke film.Op vakantie,of weekend je weg.
Je bent gebonden of niet maakt me niet uit leeftijd en uiterlijk ook niet je houd van een rollen spel en je durft mij gewoon zo te nemen op een buro ??
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar het theater te gaan of juist met mij thuis het gezellig maakt. Een lieve schat die goed verzorgd is en houdt van knuffelen.
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lisatje2, 63 jaar · Tielen
Wat of wie ik graag wil ontmoeten : iemand die eerlijk,trouw en heel gevoelig is, mensen die enkel aan zichzelf denken of eendagsvliegen
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Znoepie, 62 jaar · Zaandam
Een lieve en eerlijke man. Iemand die mij uit de put kan helpen wanneer het mij niet mee zit. Een luisterend oor en een goed gevoel
Elementaire09, 62 jaar · Swifterbant
Een lieve eerlijke man die er op uit is om een vrouw te verwennen. Wel op een discrete manier want van mijn kant kun je dat ook
Deduvelisoud, 63 jaar · Dalfsen
Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is
Jenny112, 64 jaar · Almere
Ik zou graag een man willen leren kennen die ook leuke hobby's heeft, en die er verzorgd uit ziet en die ook van verrassingen