Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige pak draag. Ben nog steeds lekker, zeggen ze.
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan vluggertjes met mannen die nu eenmaal hun oerdriften kwijt moeten en uiteindelijk vooral willen of moeten klaarkomen van hun instinct.
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar het theater te gaan of juist met mij thuis het gezellig maakt. Een lieve schat die goed verzorgd is en houdt van knuffelen.