Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want die zou ik graag met je willen ontdekken in bed!
Ik zou graag een man aan mijn zijde hebben om leuke dingen te doen. Ik wil het nu. Zullen we er nu gewoon voor gaan?
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
♥ Friesland ♥ Rood haar ♥ Groene ogen
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een wijntje en een goed gesprek ,of gewoon thuis op de bank met een leuke film.Op vakantie,of weekend je weg.
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken! We kunnen aardige vrienden zijn of je wilt het misschien weten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.
Zonzeestrand, 60 jaar · Brouwershaven
Een serieuze persoon, die net als ik veel heeft meegemaakt in het leven en dat jou gevormd heeft tot wat jij nu bent. Af en toe
Gonneke , 64 jaar · Tilburg
Volgt
WinifredC, 64 jaar · Exloo
Je moet begrijpen dat ik hier nog steeds niet goed in ben omdat ik net ben begonnen. En je leert me dingen die ik niet wist. Of
Annalphen, 64 jaar · Alphen
Je wilt seks ,veder geen verplichtingen naar elkaar toe!
Totaalplaatje, 60 jaar · Oostende
U bent een man die ook graag zijn verhaal kwijt wil, en goed kan luisteren. Je bent niet alleen serieus maar houd ook erg van