Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lacalida, 61 jaar · Beerzerveld
Zou jij het geil vinden om mij eens een avond van mijn leven te geven waar ik nog lang aan terug kan denken?
Ochtendmenz, 63 jaar · Fluitenberg
Een man die ook en leuk gezelschap mist en samen leuke dingen wil ondernemen. Persoonlijke hygiene is erg belangrijk.
Kermisklant, 61 jaar · Everberg
Lieve en sociale man
Regina55, 62 jaar · Nes aan de Amstel
Je bent van middelbare leeftijd en zoekt ook een maatje.
Darlene63, 63 jaar · Sittard
Jij bent mijn neukmaat. Je houdt van een spannende oma zoals ik. Je houdt van erotische avonturen. Je vindt het ruig, snel
GerdaZktMan, 60 jaar · Essen
Ik zoek een hele lieve, verzorgde man die mijn wildste fantasieen kan laten uitkomen. Welke dat zijn vertel ik je graag in