Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
Uiteraard wil ik niet de rest van mijn leven alleen blijven hoewel ik het vertrouwen wel erg kwijt ben geraakt. Die zul je moeten winnen. Ik weet ook echt niet hoe jij er uit moet zien of wat voor (karakter) eigenschappen je moet hebben. Ik denk dat de eerste stap is elkaar te leren kennen door met elkaar te
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd een goed gesprek te kunnen hebben.
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan vluggertjes met mannen die nu eenmaal hun oerdriften kwijt moeten en uiteindelijk vooral willen of moeten klaarkomen van hun instinct.