Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben je zelf ook aardig aan de maat want ik hou van een lekkere echte man. Behaard geen probleem juist natuurlijk en zo zijn er vast wel dingen die overeen kunnen komen.
Ik heb wat jong bloed nodig als je begrijpt wat ik bedoel, ik wil me weer jong voelen, geef me goede seks die ik nodig heb en de verschillende posities, hou ik van het rollenspel.
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige pak draag. Ben nog steeds lekker, zeggen ze.
Uiteraard wil ik niet de rest van mijn leven alleen blijven hoewel ik het vertrouwen wel erg kwijt ben geraakt. Die zul je moeten winnen. Ik weet ook echt niet hoe jij er uit moet zien of wat voor (karakter) eigenschappen je moet hebben. Ik denk dat de eerste stap is elkaar te leren kennen door met elkaar te
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ClaireinDroomland, 60 jaar · Almelo
We moeten elkaar wel aantrekkelijk vinden want we gaan elkaar helemaal uit elkaar trekken!! ik wil en snel ook!
Aylin04, 61 jaar · Twello
Je bent de gene waar ik om wil geven. Je weet net als ik wat hard werken is en zit niet de hele dag thuis niets te doen. Je ben spontaan
Poeslief2014, 61 jaar · Weert
Ik zoek 'n maatje/vriendin/partner om samen te gaan genieten van het nieuwe leven