Je vindt het heerlijk om nieuwe dingen ter ontdekken te leren of bij te leren, je houdt van een kaartje leggen of gewoon een film kijken, maar je bent geen saaie druif, je hebt wel dingen waar jij je zelf mee bezig kan houden als ik druk in het huis ben.
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken! We kunnen aardige vrienden zijn of je wilt het misschien weten!
Zolang je een goed werkend stuk gereedschap hebt tussen je benen mag je me een bericht sturen. Ik waarschuw je wel dat ik zo spoedig mogelijk uitgewoond wil worden door je!
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan vluggertjes met mannen die nu eenmaal hun oerdriften kwijt moeten en uiteindelijk vooral willen of moeten klaarkomen van hun instinct.
Ik zoek een man die ook zeker een familie man is,goed in het leven staat en zelfstandig is. Zelf heb ik niet teveel eisen, want die zou ik graag met je willen ontdekken in bed!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bibiboes, 63 jaar · Gavere
Ben opzoek naar een man die me iets te bieden heeft XXX.
Zestig, 64 jaar · Venlo
een lieve man voor een leuk gesprek, beetje spanning voor in mijn leven. een maatje misschien wel voor het leven. En aan seks
Happyfleur, 60 jaar · Aalst
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
Melindalove, 60 jaar · Wijchmaal
Samen bouwen we een prachtig verhaal vol respect en liefde. Ik schrijf om je niet te verrassen, maar om je alles te kunnen vertellen
GreatDonna57, 60 jaar · Millingen aan de Rijn
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is