Hij moet eerlijk, loyaal en opgewekt zijn, dat is heel belangrijk. Een echte man behandelt zijn vrouw als een koningin.Tijdens slechte en goede tijden hou je van me ongeacht wat er ook gebeurt.
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Ik sta open voor veel en heb niet echt een voorkeur, wel gaat het om het genieten wat we beide graag moeten willen. Als we niet genieten van het leven doen we het ook niet goed.
Seks hoeft echt niet alleen in bed en als jij dat met me eens bent dan hebben we het perfect samen. Dan doen we alleen maar waar we goed in zijn. En lekker dat het dan gaat worden..
Lekkerdik, 48 jaar · Arnhem
♥ Gelderland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Of je dik of dun bent maakt niet uit , het gaat mij erom dat je lekker kunt verwennen. Standje 69 daar ben je dol op en je bent niet te extreem!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NienkeVrij, 47 jaar · Waalwijk
Ben je ook opzoek naar gezelschap en wil je leuke dingen doen zoals, een dagje weg, gezellig samen op de bank voor de televisie
Zuidhollandse47, 49 jaar · Hellevoetsluis
Goed nu moet ik hier iets over een man zeggen, misschien zit je in een soortgelijke situatie en ligt Abraham bij jou op de loer.
Goedgemutst69, 47 jaar · Aartrijke
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner,
Geilesnoepkes, 48 jaar · Itterbeek
Ben jij mijn snoepke??
Lekker Veel, 46 jaar · Harlingen
volgt
Natalia 72, 45 jaar · Molenbeersel
Als je op zoek bent naar iets leuks en niet saai om bij te zijn. Ik denk dat je me beter kunt veroveren! Waarom beginnen we niet