Waar ben je naar op zoek? Ik zoek dus een leuke man waar ik iets mee kan opbouwen en dat het ook gewoon echt jaren mag duren en dat we uiteindelijk iet hebben samen wat niemand meer kan breken,
Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je precies begrijpt wat ik bedoel. Je moet niet verlegen zijn als je me beter wil leren kennen. Je moet wel gevoel voor humor hebben en aardig zijn met een hart van goud.
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit goed om je eenzaam te voelen en niet geliefd toch? Ik hoop dat jij, vrijgezel of niet mij regelmatig kunt laten genieten en weer echt vrouw kunt laten voelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Moerdijkmeisje, 45 jaar · Dordrecht
Dat ik er zin in heb om iemand te leren kennen die leuk is lijkt me wel duidelijk. Gevonden heb ik je nog niet maar als je leest
VolleAandacht, 45 jaar · Leuven
Ik spreek alleen in hotels af.
Xx Gwen , 48 jaar · Goirle
Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt.
Kissmy01, 46 jaar · Hoepertingen
Geloof je nog in de liefde vooral liefde op het eerste gezicht? Wil jij die prins op het witte paard zijn? Voor die hele speciale
Rosanne1, 45 jaar · Schiermonnikoog
Durf je het aan met mij? Ik hoor het graag van je.