Ben jij ook iemand die het alleen zijn niet leuk vind en graag iemand in zijn leven wil om het gezellig mee te kunnen maken. Iemand die voor je kookt en het gezellig maakt in huis?
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Als je met mij romantisch wilt zijn, weet ik zeker dat ik je alles zal teruggeven wat je voor mij doet. Wat wil je nog meer met mij doen? Kan je me speciaal laten voelen? Laten we er iets moois van maken. Ik ben klaar voor je!
Lekkerdik, 48 jaar · Arnhem
♥ Gelderland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Of je dik of dun bent maakt niet uit , het gaat mij erom dat je lekker kunt verwennen. Standje 69 daar ben je dol op en je bent niet te extreem!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TrioGewenst, 45 jaar · Poelkapelle
Je moet ruimdenkend zijn op sex gebied en in zijn voor experimenteren. Ervaringen hoeft niet maar is wel makkelijk
Elisedrie, 47 jaar · Sirjansland
Dat vind ik moeilijk mijn man was gewoon perfect in alles paste die precies bij mij. Ik denk niet dat het realistisch is om perfectie
SecreTara, 48 jaar · Alken
Ik hoop hier mannen te vinden die niet 1 2 3 klaar zijn maar een aardig uithoudingsvermogen hebben en het liefst meerdere keren
LiefkexX, 45 jaar · Aerdenhout
Je gaat me helpen en we kunnen al een leuke tijd samen hebben. Je blijft op elk moment lief en vriendelijk tegen me . Maak me blij,
Room4One, 49 jaar · Haaksbergen
Ik hoop dat je niet naar me opkijkt omdat ik gewoon een mens ben. Helaas heeft dit me enkele relaties gekost. Een man die weet