Een lieve trouwe man, warm gezellig en sociaal, Spontaan en eerlijk. Geeft veel aandacht aan anderen, niet te egoistisch. Romantisch en passievol, allerlei dingen die ik persoonlijk erg belangrijk vind in een man!
Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen. Dat is echt een punt voor mij. Als jij dan ook nog eens aanhankelijk (lichamelijk) en lief bent zit het vast goed tussen ons.
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type zoek ik iemand die lekker ontspannen is en geniet van zijn vrije tijd. Ik heb geen wensen qua leeftijd of uiterlijk, de innerlijke klik is voor mij nummer een,
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.