Je bent M/V die een vrouw van 41 helemaal kan laten ontspannen. Je weet wat je doen moet om me te laten smelten in je handen. Leeftijd is niet belangrijk, uiterlijk wel wat, maar doorslaggevend is dat je mee weet te veroveren. Ben je lief dan laat ik je zien wat mijn tatoeage is. Hij is gezet na mijn scheiding, zo zie je iets wat mij ex zelfs nog niet heeft gezien. En vrouwen hebben mijn voorkeur..... Oja, geen foto = zeker géén antwoord! Foto, altijd antwoord!!
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.
Een man die net zo gek is op seks als ik! Ik wil een man bij me die samen met mij de spanning wilt opzoeken, experimenteren, kijken naar elkaar en genieten!
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jokkebrok, 49 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Je bent net als ik niet echt op zoek je weet niet zo goed wat je wilt en je hoopt er dan met mij misschien wel achter te komen dat
Veldbella, 47 jaar · Antwerpen
Een leuke eerkijke man die als hij ergens voor gaat er ook echt voor wil gaan. Wees eerlijk dan bereik je het meeste zeg ik altijd
Phileinesingle, 47 jaar · Geluveld
Jij bent een rustig type, en je bent lief en respectvol naar vrouwen. Je bent single, en daar heb je net als ik genoeg van.
Sooophie, 48 jaar · Molenstede
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan
Mariia-XxX-, 47 jaar · Meldert
Een man die vervloekt is en die een kikker is, die ik dan kan zoenen en die in mijn eigen prins veranderd! Zou jij mijn ware prins
Biancaatje, 45 jaar · Deurne
Ben jij die leuke vent naar waar ik al jaren op zoek ben? Stuur je me een leuk berichtje..? XkusX