Een vrolijke gezellige man die goed met kinderen op kan schieten en dat ook absoluut geen probleem vind. Mijn jongens zijn mijn alles en dat lijkt me logisch. Verder moet je lief zijn, open en spontaan en vooral erg gezellig want daar hou ik van. Ook moet je van lekker eten houden, wie weet kook ik dan een lekker hapje voor jou!
Ik ben op zoek naar een leuke en gezellige man om leuke dingen mee te gaan doen en wie weet meer.. voel je daar ook wel wat voor, laat dan snel wat van je horen
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit goed om je eenzaam te voelen en niet geliefd toch? Ik hoop dat jij, vrijgezel of niet mij regelmatig kunt laten genieten en weer echt vrouw kunt laten voelen.
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aalsterweg, 48 jaar · Aalst
Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt
Badtrutje, 45 jaar · Westerveld
Niet te bang zijn, ik bijt niet tenzij je het graag wilt, maar dan kies ik het plekje uit. Dus laten we snel handelen en er iets
Poesie1, 47 jaar · Udenhout
Volgt
Bell4 80, 48 jaar · Lotenhulle
Je bent helemaal in de ban van slanke dames met dikke tieten dus wat dat betreft ben je wel aan het juiste adres. Het enige wat
Oekilll, 49 jaar · Grootebroek
En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk"