Graag wil ik dit discreet doen, ik heb gehoord dat dit makkelijk kan via deze site. Dus verwacht ik dat ook. Wat ik precies zoek qua man, maakt niet zoveel uit. Maar wat ik wil qua sex? Heb je even? Ik heb zoveel stoute sexuele fantasieeen die ik allemaal zou willen waarmaken. En de meeste is wel, voor mijn doen extreem. Ik zou wel eens vast gebonden willen worden en dat een man mij helemaal afwerkt. In mijn huidige relatie gaat het allemaal poeslief, en dat wil ik absoluut niet. En mijn man kan dit ook niet waarmaken, omdat zijn karakter ook poeslief is, dus dat gaat sowieso tegen alle principes is.
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.
Jij hebt geen zin meer om de dingen alleen te beleven en om alleen overal naar toe te gaan. Je hebt een goed gevoel voor humor en je houdt van spontaniteit en niet volgens een vaste agenda te werken. Dus heb je zin om eens wat met mij te gaan drinken of wat eten, laat het mij weten.
Ik ben hier om mijn man en mijn weg te vinden, om nieuw leven te beginnen en een sterke relatie te creëren. Dat is het belangrijkste doel waarom ik hier ben.
Quinn1407, 45 jaar · Doetinchem
♥ Gelderland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik ben de laatste tijd zo geil en ik wil nu echt dat er eens iemand komt die mijn seksuele gevoelens wilt gaan stillen. Ik hoop dat jij dat gaat worden voor mij. Zou jij iets liefs voor mij kunnen doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Chosen, 45 jaar · Alkmaar
Ik val meestal op wat langere mannen. Ik houdt ervan om iets te ondernemen. Daarnaast iemand die gewoon lekker kletst en van
Cacacaroline, 49 jaar · Aardenburg
Net als ik wil jij ook lekker genieten en heel veel seks hebben. Jij begrijpt mij wel en weet wel dat ik dit normaal echt niet
Roomster, 45 jaar · s-Hertogenbosch
NB: Geen foto?? Chicken!! ;-)
Knuffeligbeertje, 48 jaar · Gramsbergen
Een leuke man die het heerlijk vind om in zijn vrije uurtjes films te kijken samen met mij op de bank met een heerlijk wijntje
MarleenJuffert, 46 jaar · Mettekoven
Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan
KarenY, 49 jaar · Meppel
ik zoek een man die net als ik lekker op zoek is naar de spanning op te voeren op seks gebied. Het uiterlijk telt voor mij niet