Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen wat ik zeg dat je moet doen. Als je goed luistert, kan het een geweldige tijd worden. Dus het ligt geheel aan je zelf. Kan ik op een reactie rekenen?
Zorgzaam persoon, lieve man, je houdt van koffie en cake. Je leeftijd maakt me niet uit, als je maar knap bent en leuk. Sex is niet per se noodzakelijk als jij dat niet wilt..
Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven. De man heeft een gelukkige geest nodig, is optimistisch en heeft een goede verantwoordelijkheid. Iemand die van een goed bedrijf kan genieten en ook de bron kan zijn van goed gezelschap.
Zie jij een toekomst voor je samen met mij? En wil je niet voor 1 keer iets afspreken maar kijken hoe ver we komen? Geen one night stands en dat soort ongein.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mijngeheimpje, 59 jaar · Nijverdal
Man die kan genieten van sex zonder gezeur. Jonger heeft absoluut mijn interesse
Treesss, 55 jaar · Wateringen
Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in
Shirleyxxx61, 56 jaar · Almere
Ik haat, mensen die veel liegen. leugenaars gaan naar de hel toch? Ik wil een eerlijke man, en natuurlijk als je er goed uitziet,
Esthees, 56 jaar · Emmeloord
Ik heb een man nodig die op deze volwassen vrouw kan letten. Ik ben op zoek naar een volwassen man, die graag mijn partner in
Juliettio, 58 jaar · Dilsen-Stokkem
Een zelfde ingesteldheid als mij, de ervaring heeft me geleerd dat dat nog altijd het beste werkt. Anders ga je je toch maar