Ik vind dat je met elkaar hele geile dingen kunt doen, maar alleen als je er ook helemaal achter staat. Daarom zal ik ook beginnen met een etentje als ik je bij mij thuis heb uit genodigd mijn ervaring is dan dat de sfeer toch al een beetje losser word. Ik hou van een losse en relaxte sfeer. mijn huis is daar uitermate geschikt voor. Woon best af gelegen, in de zomer is het ook mogelijk om gebruik te maken van de tuin waar ook nog een heerlijke jacuzzi in staat.
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig dansen, en wie weet gaan we vaker gezellig een avondje weg.
Trouw en eerlijkheid is erg, maar dan ook erg belangrijk voor mij. En zoals je wel zult begrijpen zoek ik een partner voor het leven. En ik zou willen dat wij perfect bij elkaar zouden passen. Zullen we het daar snel eens over gaan hebben dan?
Ik zoek een man die waarschijnlijk ook wel al een mandje met bagage meebrengt, maar dat is nu eenmaal het leven. En bij de één is de bagage lichter dan bij de ander maar dat levert wel gespreksstof op. ik ben oprecht geïnteresseerd in de mens op zich en dan jij in het bijzonder. Je bent
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Alexandra3, 57 jaar · Bocholt
iemand die dat wat ik mis mijn kan geven, vrouw/man als het klikt kan er iets moois worden
MelenudaBi, 55 jaar ·
volgt
Soniabigoudis, 57 jaar · Sint-Pieters-Leeuw
Volgt
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!
Gabby60, 57 jaar · Steenbergen
Je zult me ??eerst leren kennen en we zullen snel een goede tijd hebben, je gaat me alles over jou vertellen!
Steljevoo590929, 58 jaar · Eijsden
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden.