Jij moet dieren geen bezwaar vinden en dus niet allergisch zijn. Ik heb namelijk een kat thuis en werk met dieren. Verder zoek ik een man die de ondeugende kant in mij weer naar boven kan halen. Ik heb zelf de laatste tijd niet zoveel gedaan aan seks maar wil dat heel graag weer gaan ervaren.
Ik heb natuurlijk al wel de nodige ervaring en weet precies wat ik wel wil en wat ik niet wil. Ik hou niet van pijnlijke dingen of onsmakelijke toestanden. De man die ik zoek houdt daar dus hopelijk ook niet van.
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beautyful, 55 jaar · Heerenveen
Doe gewoon wat je fijn vindt. maar als je dus ook een fetisjist bent, vind ik dat helemaal fijn. Laat me dan maar snel in een berichtje
Ambetante, 56 jaar · Heist-aan-Zee
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren.
TammyTamx, 58 jaar · Deurne
Als je me goed zult behandelen dan ben ik de meest perfecte vrouw voor jou. Vertel me wat wil je allemaal wilt doen met mij en
FiederElsje, 57 jaar · Eindhoven
Voel jij je aangesproken dan zou ik een reactie op prijs stellen!
Gerdatjeee, 55 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Vind je het idee van een hapje en een drankje ook goed of zie jij het de eerste keer wel anders? Ik sta open voor veel dus ik hoor
Treinvrouwtje, 59 jaar · Wijk bij Duurstede
ben jij ook zo gek van treinen? of kan je een vrouw op andere gedachten brengen?