Ik zoek een wat oudere man voor een leuke maar vooral gezellige date. Ik hoop dat jij in ieder geval iets te vertellen hebt, en dat er geen stiltes vallen als wij samen zijn. Spontaan, open en actief zijn toch wel mijn wensen. .
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil krijgen waar je aan denkt. je bent leuk om bij te zijn als het gaat om activiteiten, je wilt op avontuur naar een geweldige plek.
Ik ben aan een vriendelijk persoon hier die schoon, oprecht en eerlijk is. Ook moet hij discreet zijn omdat ik geen complicaties heb. Ik heb mijn eigen vriendelijke voorkeuren en ik wil het.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Volleerde, 57 jaar · Oudenaarde
Een lieve man die wereldwijs is en ook het nodige heeft meegemaakt. Hier ook goed over kan praten en op de hoogte is van zijn
Lynmoon, 58 jaar · Hoogerheide
Een knappe man met een vriendelijke en fijne warme lach, mooie ogen die mijn doen smelten en waar ik verliefd op ken worden.
TinekeMien, 56 jaar · Rotterdam
Ik hoop hier een leuke en spontane man te leren kennen waar ik een leuke tijd mee kan beleven zonder dat er iets terug verwacht
Samantha53, 57 jaar · Wilhelminadorp
Ik zoek erotisch contact, eventueel via mail, je mag ook in een relatie zitten. Dit is geen probleem voor mij. Ik mis de spanning
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen