Ben jij een single man die het wel leuk vind om eerst een vriendschap op te bouwen en als de klik er is te zien wat er allemaal nog meer voor moois kan ontstaan tussen ons?
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig dansen, en wie weet gaan we vaker gezellig een avondje weg.
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil krijgen waar je aan denkt. je bent leuk om bij te zijn als het gaat om activiteiten, je wilt op avontuur naar een geweldige plek.
Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven. De man heeft een gelukkige geest nodig, is optimistisch en heeft een goede verantwoordelijkheid. Iemand die van een goed bedrijf kan genieten en ook de bron kan zijn van goed gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RenskeSingl2013, 57 jaar · Bergen op Zoom
volgt
Anna19610505, 56 jaar · Kollumerland en Nieuwkruisland
Volgt
WilmpieSingle, 59 jaar · Dilsen-Stokkem
volgt
YolaSail, 56 jaar · Goes
Een man die me mezelf laat zijn!
Crazymonkey, 57 jaar · Harelbeke
Iemand die begrijpt wat ik bedoel. Zelf ook behoefte heeft aan een leuk contact en dan vanzelf ziet wat er gebeurd. Het is fijn
Wieskegeile, 55 jaar · Gauw
Je houd van doen en niet praten stel je belt aan ik doe de deur open (we hebben dan al eens hier zo wat afgetast) dan weten we direct