Je hoeft niet de rijkste of mooiste te zijn zolang je maar eerlijk tegenover jezelf en anderen bent en genoegen kunt nemen met een schoonmaakster van vakantiehuisjes die gewoon in een rijtjeshuis woont met een tuintje waar net 2 stoelen in passen, een hortensia en wat perk plantjes.
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat ik wil, maar dat heeft mijn inziens geen zin. De match gaat het om en die hoop ik te vinden. Trekt mijn profiel je aan dan hoop ik dat je wil reageren naar mij.
Patsboemhier, 61 jaar · Nijmegen
♥ Gelderland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Je bent spontaan, vooruit kijkend en blijf niet haken. Je gaat voor wat je wilt hebben in het leven.
Ik wil een leuke vriendschap en wie weet meer, daar zou ik me wel erg goed bij voelen. Doen wat we ook maar leuk vinden zonder verplichtingen. Zullen we het er voor doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nastygilf, 61 jaar · Maasmechelen
Hier zoek ik echt lekkere harde pikken die me diep willen nemen, natte kutjes krijg ik voldoende aangeboden op mijn werk.
Yootjecootje, 61 jaar · Zwijndrecht
Ongeveer dezelfde leeftijd en die leuke grappen kan maken hou ik wel van.
StouteGerritje, 63 jaar · Meppel
Hou jij ook lekker van seks, ben je net zo stout als ik en nieuwsgierig naar wat voor lekkere standje mijn favoriet is? Dan wacht
EenzaamheidZelve, 64 jaar · Minderhout
Spontane man die houd van een zekere rust maar ook erg onrustig en enthousiast kan zijn. Wel gekleed is en ook met alle gemak
Musicjazz3, 60 jaar · Dronten
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben,
Isabel195505, 62 jaar · Aalst
U wilt seks een lekker samenspel ,en samen dingen gaan ontdekken en uitproberen. U ziet het wel zitten dat een vrouw voor u