Een man van middelbare leeftijd die ook dat ene stukje mist in zijn leven en daar ook echt naar op zoek is. Kan jij mij dat beetje warmte en genegenheid geven en mij uit mijn schulp halen dan ben ik heel erg benieuwd naar jou en wil ik jou graag leren kennen!
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf verplaatsen en hoop dat jij dat ook kunt. En misschien vinden we bij elkaar wel wat we niet bij een ander vinden. Verder hoop ik wel dat je serieus ben en dat je ook een beetje discreet
Als je de meest stoute persoon bent, zou ikhet heel graag willen weten en seks met je hebben! Zul je heel aardig zijn en dit lichaam van mij gaan plezieren?