Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde als ik blijkbaar. En dan zoek je toch wel iets wat het als je eenmaal na een zware dag wel waard maakt. Kortom. IK misschien?
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is een leuke man die toch met mij nog de leuke dingen van het leven wil gaan doen..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ginnie195507, 62 jaar · Groningen
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
PakzeMaarBeet, 60 jaar · Langezwaag
ik vind het heerlijk om naar het strand te gaan waar ik dan ook dicht bij woon , te wandelen , heerlijk op een terrasje met een
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Nelly46, 61 jaar · Maasmechelen
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen