Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film kijken of gewoon kletsen. Ik ben niet een erg spannende vrouw misschien maar dat maak ik goed met het feit dat ik veel liefde in me heb, heel zorgzaam ben en lekker kan koken.
Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde als ik blijkbaar. En dan zoek je toch wel iets wat het als je eenmaal na een zware dag wel waard maakt. Kortom. IK misschien?
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je je nu klaar voor mij? Ik zal je het gevoel geven dat je de juiste beslissing van je leven neemt.