Lieve, gezellige man waar ik fijn mee samen kan zijn. Op de bank samen een wijntje drinken, hapjes erbij en misschien een film kijken of gewoon kletsen. Ik ben niet een erg spannende vrouw misschien maar dat maak ik goed met het feit dat ik veel liefde in me heb, heel zorgzaam ben en lekker kan koken.
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat ik wil, maar dat heeft mijn inziens geen zin. De match gaat het om en die hoop ik te vinden. Trekt mijn profiel je aan dan hoop ik dat je wil reageren naar mij.
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf verplaatsen en hoop dat jij dat ook kunt. En misschien vinden we bij elkaar wel wat we niet bij een ander vinden. Verder hoop ik wel dat je serieus ben en dat je ook een beetje discreet
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tragestart, 61 jaar · Sevenum
geile beer
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Maaiemetmaai, 64 jaar · Etikhove
Reageer gewoon, ik ben geen moeilijk persoon, en vind het wel belangrijk om uit te vinden of er een klik en wederzijdse interesse
LovelyLorie, 63 jaar · Mastenbroek
Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende